Stamboom Medema » Antoinette Johanna Mijdema (1887-1956)

Persoonlijke gegevens Antoinette Johanna Mijdema 


Gezin van Antoinette Johanna Mijdema

(1) Zij is getrouwd met Gerard Christiaan Loep.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1911 te Amsterdam, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. paulina Loep  1914-
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 4 november 1925 te Amsterdam.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Arie vis.

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1929 te Amsterdam, zij was toen 41 jaar oud.Bron 3


Tijdbalk Antoinette Johanna Mijdema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antoinette Johanna Mijdema

Antoinette Johanna Mijdema
1887-1956

(1) 1911
paulina Loep
1914-????
(2) 1929

Arie vis
1873-1955


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. gezinskaart Amsterdam,
    2. akte nr reg 1B fol.13
    3. akte reg nr 6 fol 48

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 december 1887 lag rond de -4,6 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • De temperatuur op 20 februari 1929 lag tussen -11,9 °C en 0,4 °C en was gemiddeld -6,9 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
      • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    • De temperatuur op 10 januari 1956 lag tussen -2,1 °C en 1,8 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Soedan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk en Egypte.
      • 14 maart » Toine Manders, Nederlands Europarlementariër (VVD)
      • 13 juni » In het Duitse weekblad Der Spiegel verschijnt het artikel Zwischen Königin und Rasputin waarin wordt gemeld dat koningin Juliana onder invloed van een zekere Greet Hofmans zou staan.
      • 15 juni » Technische Universiteit Eindhoven opgericht
      • 6 november » Nederland trekt zich terug van de Olympische Spelen in Melbourne uit protest tegen de Sovjet-inval in Hongarije.
      • 18 december » Japan treedt toe tot de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mijdema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mijdema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mijdema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mijdema (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Medema is opgesteld door Greetje Medema (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Greetje Medema, "Stamboom Medema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-medema/I331.php : benaderd 15 februari 2026), "Antoinette Johanna Mijdema (1887-1956)".