Stamboom Mazer » Cornelia Frederika Johanna van der Waal (1915-1981)

Persoonlijke gegevens Cornelia Frederika Johanna van der Waal 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Cornelia Frederika Johanna van der Waal

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Frederika Johanna van der Waal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Frederika Johanna van der Waal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Frederika Johanna van der Waal

Cornelia Frederika Johanna van der Waal
1915-1981


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GenealogieOnline stambomen index
    Cornelia Frederika Johanna van Der Waal<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: 18 aug 1915 - Den Haag<br>Huwelijk: Jacob uit de Bulten1937-02-24Den Haag<br&gt;Vader: Kornelis van der Waal<br>Moeder: Maria Jacoba Bakker<br>Bron: Bekijk het originele document op GenealogieOnline website&lt;br>Bronvermeldingen: Sommige stambomen werden jaren geleden gepost en zijn later verwijderd. In dergelijke gevallen zal de link naar het originele document niet werken.
  2. burgers Web Site, Thea Burgers, via https://www.myheritage.nl/person-1500038...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: burgers Web Site Familiestamboom: 213415351-1
  3. De Roosenboom test 2 Web Site, Johannes Henderik Roosenboom, via https://www.myheritage.nl/person-4565256...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: De Roosenboom test 2 Web Site Familiestamboom: 348424701-4
  4. de Berk - Soeters Web Site, José de Berk-Soeters, via https://www.myheritage.nl/profile-141290...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: de Berk - Soeters Web Site Familiestamboom: 141290391-1
  5. de berk Web Site, Patricia de berk, via https://www.myheritage.nl/person-1500037...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: de berk Web Site Familiestamboom: 358862821-1
  6. Jacques Web Site, Jacques van der Meer, via https://www.myheritage.nl/person-1008131...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: Jacques Web Site Familiestamboom: 140099881-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 augustus 1915 lag tussen 11,3 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 5 mei 1981 lag tussen 0,6 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 9,1 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De Britse politie arresteert de Yorkshire Ripper.
    • 14 januari » De Nederlandse hockeyploeg wint in Karachi voor de eerste keer de Champions Trophy.
    • 25 april » Bij het wereldkampioenschap ijshockey voor A-landen in Zweden degradeert de herintredende Nederlandse ijshockeyploeg naar de B-poule na een nederlaag in het afsluitende duel van de verliezersgroep tegen West-Duitsland: 12-6.
    • 5 juli » De eerste Parkpop wordt georganiseerd met vele optredens, waaronder Gruppo Sportivo. Er komen 35.000 bezoekers op het festival af.
    • 6 juli » John McEnroe lost Björn Borg voor de derde keer af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, ditmaal na 46 weken, maar de Amerikaan moet die positie opnieuw (na twee weken) weer afstaan aan de Zweed.
    • 14 oktober » Het Nederlands voetbalelftal houdt de hoop op de deelname aan het WK voetbal 1982 levend door België in Rotterdam met 3-0 te verslaan. Ruud Geels (20ste) en Frans Thijssen (14de) spelen hun laatste interland voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Waal


De publicatie Stamboom Mazer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ron Mazer, "Stamboom Mazer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mazer/I681.php : benaderd 1 maart 2026), "Cornelia Frederika Johanna van der Waal (1915-1981)".