Stamboom Mazenier » Judocus BOGAERT (1673-1740)

Persoonlijke gegevens Judocus BOGAERT 


Gezin van Judocus BOGAERT

Hij is getrouwd met Joanna Maria Anna van der KELEN.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1704 te Pamel, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna BOGAERT  1705-1778 
  2. Judocus BOGAERT  1707-1756 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Judocus BOGAERT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Judocus BOGAERT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Judocus BOGAERT

Adrianus BOGAERT
± 1610-1652

Judocus BOGAERT
1673-1740

1704
Anna BOGAERT
1705-1778

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1673: Bron: Wikipedia
      • 22 maart » In Engeland wordt de Test Act aangenomen, vooral bedoeld om katholieken te weren in openbare functies.
      • 23 augustus » Nieuw Amsterdam werd heroverd door een Nederlandse vloot van 22 schepen onder het bevel van Cornelis Evertsen de Jongste en Jacob Binckes.
      • 30 augustus » Plechtige ondertekening in Den Haag van de quadruple alliantie: een bondgenootschap tegen Frankrijk in het kader van de Hollandse Oorlog.
    • De temperatuur op 3 december 1740 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
      • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
      • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
      • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BOGAERT

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BOGAERT.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BOGAERT.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BOGAERT (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Mazenier-Kuipers, "Stamboom Mazenier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mazenier/R5203.php : benaderd 14 februari 2026), "Judocus BOGAERT (1673-1740)".