Stamboom Mathiesen » Johanna Maria Veermans (1885-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Veermans 

Bronnen 1, 2

Gezin van Johanna Maria Veermans

(1) Zij is getrouwd met Jozef Asselmans.

In de trouwakte worden 4 kinderen erkend, allen uit het eerste huwelijk van Jozef.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1928 te Rotterdam, Nederland, zij was toen 43 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Johannes Franciscus Henricus Steenlage.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1905 te Rotterdam, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 25 augustus 1919 te Rotterdam, Nederland.


Notities over Johanna Maria Veermans

Echtscheiding op 25-08-1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Veermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Veermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Adrianus Gijsbertus de Jongh Web Site, Adriaan de Jongh, Johanna Maria Veermans, 7 februari 2016
    Toegevoegd via een Instant Discovery™
    Stambomen op MyHeritage
    Familiesite: Adrianus Gijsbertus de Jongh Web Site
    Familiestamboom: 147662151-9
  2. Steenlage Web Site, Rikie Steenlage, Johanna Maria Steenlage (geboren Veermans), 9 augustus 2016
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage
    Familiesite: Steenlage Web Site
    Familiestamboom: 369822931-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1885 lag rond de 5,7 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 2 augustus 1905 lag tussen 11,5 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veermans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veermans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veermans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veermans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mathiesen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nicky Mathiesen, "Stamboom Mathiesen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mathiesen/I500022.php : benaderd 3 januari 2026), "Johanna Maria Veermans (1885-????)".