Stamboom familie van Math Beckers » Hendrik Dumont (1900-1991)

Persoonlijke gegevens Hendrik Dumont 

Bron 1

Gezin van Hendrik Dumont

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Dumont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Dumont

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Dumont


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Beckers Web Site, Math Beckers, via https://www.myheritage.nl/person-1501124...
      Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Beckers Web Site

      Familiestamboom: 71933641-12

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 november 1900 lag rond de 6,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
      • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
      • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • De temperatuur op 15 april 1991 lag tussen 4,9 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Het bloedbad in de schuilplaats van Amiriyah. Het Amerikaanse leger schiet twee precisiebommen af op een bunker in Bagdad die als schuilplek tijdens de Golfoorlog wordt gebruikt. Meer dan 400 burgers komen om het leven.
      • 15 februari » Een handelstop van de regeringsleiders van Hongarije, Polen en Tsjecho-Slowakije in het Hongaarse Visegrád leidt tot de oprichting van de Visegrádgroep of Visegrád 4 (V4).
      • 2 maart » De Kroatische politie bestormt de voornamelijk door Serviërs bewoonde stad Pakrac nadat deze had besloten zich aan te sluiten bij de door Serviërs gedomineerde Krajina-regio in Kroatië.
      • 25 juni » De Joegoslavische deelrepublieken Slovenië en Kroatië roepen de onafhankelijkheid uit.
      • 11 juli » Een Nigeriaanse DC-8 stort neer nabij de Saoedische havenstad Djedda: 261 doden.
      • 4 september » Bij gevechten tussen gewapende Serviërs en de Kroatische Nationale Garde valt Kroatië uiteen in twee, niet langer met elkaar verbonden delen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dumont

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dumont.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dumont.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dumont (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Math Beckers, "Stamboom familie van Math Beckers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-math-beckers/I500322.php : benaderd 1 maart 2026), "Hendrik Dumont (1900-1991)".