Stamboom familie van Math Beckers » Joannes Hubertus (Sjeng) Hendrix (1925-1992)

Persoonlijke gegevens Joannes Hubertus (Sjeng) Hendrix 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Joannes Hubertus (Sjeng) Hendrix

Hij is getrouwd met Hendrika Josefina Beckers.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Hubertus (Sjeng) Hendrix?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Hubertus (Sjeng) Hendrix

Joannes Hubertus (Sjeng) Hendrix
1925-1992



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Koken Web Site, Hub Koken, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV6K...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Koken Web Site

    Familiestamboom: 249828061-2
  2. Nederlandse begrafenisrecords, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Jan (Sjeng) HendrixGeboorte: 12 feb 1925 - UrmondOverlijden: 14 jul 1992 - SittardBegrafenis: Urmond Molenstraat, Stein, Limburg, NetherlandsLeeftijd: 67Begraafplaats: Land: NetherlandsStaat: LimburgStad: SteinNaam: Urmond Molenstraat
    Sommige records gaan terug tot de jaren 1600, maar de meerderheid van de records dateert van meer recentere decennia. De meest recente records die beschikbaar zijn, zijn van personen die in 2004 overleden zijn. Individuele records kunnen informatie bevatten zoals: naam van de overledene, overlijdensdatum, overlijdensplaats, geboortedatum, geboorteplaats, begraafplaats informatie en een fotonummer. Een afbeelding van de grafsteen kan gratis op Graftombe.nl worden verkregen. Instructies voor het verkrijgen van een afbeelding zijn beschikbaar op de homepage van de Graftombe website.
  3. Jacques Claessens, Jacques (Jacobus Clemens Marie) Claessens, Jan (Sjeng) Hendrix, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Jacques Claessens Stamboom: Stamboom Claessens
  4. Online Familieberichten - Nederlandse Overlijdensberichten, via http://www.myheritage.nl/research/collec...
    Jan HendrixGeboorte: 12 feb 1925 - UrmondOverlijden: 14 jul 1992 - Sittard, NetherlandsLeeftijd: 67

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1925 lag tussen 3,6 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
  • De temperatuur op 14 juli 1992 lag tussen 10,0 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 7,1 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » De Conferentie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (CVSE) roept in Helsinki het Joegoslavische federale leger op om Bosnië-Herzegovina onmiddellijk te verlaten.
    • 7 mei » Het jongste ruimteveer, de Endeavour, begint aan haar eerste vlucht.
    • 29 mei » Voetbalclub Borac Banja Luka uit Bosnië wint de laatste editie van de Mitropacup door BVSC Boedapest (Hongarije) na strafschoppen (5-3) te verslaan.
    • 8 juli » In Uithoorn ontploft door een verkeerd mengsel een ketel van teerfabriek Cindu. Drie brandweermensen overlijden; elf mensen raken gewond.
    • 24 augustus » De orkaan Andrew (categorie 4) houdt huis in Miami en richt grote verwoestingen aan.
    • 3 december » Neil Papworth verstuurt de eerste SMS, een kerstgroet naar zijn baas.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hendrix

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hendrix.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hendrix.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hendrix (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Math Beckers, "Stamboom familie van Math Beckers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-math-beckers/I255.php : benaderd 28 februari 2026), "Joannes Hubertus (Sjeng) Hendrix (1925-1992)".