Stamboom Masselink » Marijtje Silver (1785-1860)

Persoonlijke gegevens Marijtje Silver 


Gezin van Marijtje Silver

Zij is getrouwd met Klaas Pietersz Bakker.

Zij zijn getrouwd.

RIN MH:F843
_UID 508B9317-C755-467A-A9AB-093A26894DEF
_UPD 13 AUG 2012 19:24:28 GMT+1

Kind(eren):

  1. Aafje Bakker  1817-1897 


Notities over Marijtje Silver

_UID 009F6494-F047-498C-9518-C2DDB4AD4E58
_UPD 13 AUG 2012 19:24:06 GMT+1
SURN Silver
_MARNM Bakker

Stambomen op MyHeritage.com

Familiesite: roosendaal Web Site

Familiestamboom: 201671991-1
PAGE Marijtje Poulus Bakker (born Zilver)
DATA
DATE 15 APR 2014
TEXT Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
QUAY 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijtje Silver?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marijtje Silver

Marijtje Silver
1785-1860


Aafje Bakker
1817-1897

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1860 lag rond de -3,6 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1864 » Anna Harrison (88), first lady (echtgenote van Amerikaans president William Henry Harrison)
  • 1895 » Ignaz Lachner (87), Duits violist, organist, componist en dirigent
  • 1895 » Royal Earl House (80), Amerikaans ingenieur en uitvinder van de telex
  • 1899 » Paul Julius Reuter (82), Brits journalist en mediamagnaat, oprichter van het Reuters Newsbureau
  • 1944 » Julien Lehouck (47), Belgisch atleet, burgemeester en weerstander
  • 1957 » George "Bugs" Moran (63), Chicago-gangster

Over de familienaam Silver

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Silver.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Silver.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Silver (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Masselink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Masselink, "Stamboom Masselink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-masselink/I1653.php : benaderd 5 maart 2026), "Marijtje Silver (1785-1860)".