Stamboom Martijn » Cathariana de Weert (1889-????)

Persoonlijke gegevens Cathariana de Weert 

    Dochter van Marijn de Weert, Landbouwer en Elizabet Verrijk
  • Zij is geboren in het jaar 1889 in Steenbergen.
    BS Steenbergen, Aktw
  • Ze werd gedoopt.
  • Geloof: Rooms Katholiek.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 september 2019.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Cathariana de Weert

Zij is een partner van Johannes Hendrikus Heetkamp.

Ze werden partners te Hellendoorn, Overijssel, Nederland.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1908 te Hellendoorn, Overijssel, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.

BS Hellendoorn, Akte 50

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cathariana de Weert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cathariana de Weert


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 oktober 1908 lag tussen 6,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.

Over de familienaam De Weert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Weert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Weert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Weert (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Martijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud Martijn, "Stamboom Martijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-martijn/I33594.php : benaderd 6 februari 2026), "Cathariana de Weert (1889-????)".