Stamboom Martijn » Elisabeth Peé (1914-)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Peé 

    Dochter van Johann Peé en Anna Maria Pettenberg
  • Zij is geboren in het jaar 1914 in Aken, Nordrhein-Westfalen, Duitsland.
    BS Aken, akte
  • Beroep: Naaister.
  • Een kind van Johann Peé en Anna Maria Pettenberg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 maart 2019.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Elisabeth Peé

Zij is een partner van Gerard Ortmanns.

Ze werden partners te Kerkrade, Limburg, Nederland.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1934 te Kerkrade, Limburg, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.

BS Kerkrade, akte 206

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Peé?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Peé

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Peé

Elisabeth Peé
1914-

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1934 lag tussen 9,1 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
    • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.

Over de familienaam Peé

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peé.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peé.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peé (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Martijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud Martijn, "Stamboom Martijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-martijn/I32792.php : benaderd 16 februari 2026), "Elisabeth Peé (1914-)".