Stamboom Martijn » Jan Jacobus Verlare (Verlaare) (1876-1961)

Persoonlijke gegevens Jan Jacobus Verlare (Verlaare) 

Bronnen 1, 2

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Jan Jacobus Verlare (Verlaare)

Hij is getrouwd met Cornelia Aartje Verhulst.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1906 te Kats, Zeeland, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.

BS Kats, Akte 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jacobus Verlare (Verlaare)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Jacobus Verlare (Verlaare)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Jacobus Verlare (Verlaare)

Jan Jacobus Verlare (Verlaare)
1876-1961

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorteregister 1876 Krabbedijke Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Archiefnaam: Archief Krabbedijke
    Inventarisnr.: Akte 51, img. 16
    Archief: Geboorte Register
    Akteplaats: Krabbedijke
    Geboorte Akte van Jan Jacobus Verlare in Krabbedijke op 24 september 1876.
    Gebeurtenissen 24 september 1876
  3. BS Overlijdensregister 1961 Kloetinge Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  4. Overlijdens Akte van Jan Jacobus Verlare in Kloetinge op 9 januari 1961, oud 84 jaar, weduwaar van Cornelia Aartje Verhulst.
    Archiefnaam: Archief Kloetinge
    Akteplaats: Kloetinge,ZE,NLD
    Archief: Overlijdens Register
    Inventarisnr.: Akte 1, img. 3
    Gebeurtenissen 9 januari 1961
  5. BSH 1906 Kats Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  6. Huw. Akte van Jan Jacobus Verlare in Kats met Cornelia Aartje Verhulst op 21 juni 1906
    Archief: Huw. Register
    Archiefnaam: Archief Kats
    Inventarisnr.: Akte 2, img. 4
    Akteplaats: Kats,ZE,NLD
    Gebeurtenissen 21 juni 1906

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 september 1876 lag rond de 16,5 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 21 juni 1906 lag tussen 9,4 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
  • De temperatuur op 9 januari 1961 lag tussen 1,6 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (44%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De Verenigde Staten lanceert haar eerste ruimtevaarder: de chimpansee Ham. Dit leidt bij Amerikaanse testpiloten al snel tot de woordgrap "Ham in a Can".
    • 4 mei » Tijdens de Nationale Dodenherdenking wordt het Vrijheidscarillon op het Plein '40-'45 in Amsterdam ingeluid.
    • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
    • 31 oktober » Orkaan Hattie landt nabij Belize City en vernietigt die stad daarbij, stichting vluchtelingenkamp Hattieville.
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.
    • 4 december » Anton Geesink wordt in Parijs als eerste niet-Japanner wereldkampioen judo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verlare (Verlaare)


De publicatie Stamboom Martijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud Martijn, "Stamboom Martijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-martijn/I32136.php : benaderd 14 januari 2026), "Jan Jacobus Verlare (Verlaare) (1876-1961)".