In het jaae 1813 Bev. Register, Jacob van Koeveringen, landbouwer, welgesteld, gehuwd, geboren in Vlake, inwoner, gehuwd, 5 kinderen. geboren 1774 namen van de ouders niet genoemd, evenals de naam van de echtgenote. De kinderen kunnen van Stoffelina Traas en Gillis de Jager zijn. Inwoner van Eversdijk.
Bev. Register deel 1826-1835, Wemeldinge, blad 89, volgnr. 1, hoofd, Jacob van Koeveringe, beb. plaats Biezelinge, gehuwd, gereformeerd. Particulier adres 91 partner Stoffelina Traas
van 1812 tot 1813 gemeente Raadslid in Eversdijk
BS Biezelinge, Akte 10, img 6
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
Hij is getrouwd met Stoffelina Wm. Traas.
Stoffelina Traas woonplaats Wemeldingen, vrouw van J. van Coeveringen, eigenaar van diverse kavels grond.
kasdestraal Kapelle G 96, Schor, Grootte:
13,847 hectare,Klasse ongebouwd:,1
Klasse gebouwd: 0 Bel. ink. ongebouwd:
9,69 gulden Bel. ink. gebouwd: 0 gulden
Bel. ink. totaal: 9,69 gulden
Zij zijn op 20 december 1805 te Biezelinge en Eversdijk, Zeeland, Nederland in ondertrouw gegaan.
Betaling van trouwgeld in Biezelinge en Eversdijk. = Jacob Janse van Koeveringe Bouwmanszoon. heeft op 29 november 1805 te Schore het Trouwgeld betaald. De Bruid: Weduwe van G. de Jager, woonachtig te Biezelinge, landmanZij zijn getrouwd
Op 18 maart 1797, inwoner, Jacob van Coeveringe, oud 23 jaar, Boerenknecht. Geen plaats vermeld.
Archief: Overlijdens Register
Inventarisnr.: Akte 10 img. 6
Akteplaats: Biezelinge,ZE,NLD
Overlijdens akte van Jacob van Koeveringen in Biezelinge op 27 februari 1846
Archiefnaam: Archief Biezelinge
Gebeurtenissen 27 februari 1846