Stamboom Martijn » Bartholomeeus Hendrikcus Loof (1883-????)

Persoonlijke gegevens Bartholomeeus Hendrikcus Loof 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Bartholomeeus Hendrikcus Loof

Hij is een partner van Wilhelmina Alida Johanna Densen.Bron 1

Ze werden partners te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1908 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Bs 's Gravenhage, Akte 130

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bartholomeeus Hendrikcus Loof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bartholomeeus Hendrikcus Loof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bartholomeeus Hendrikcus Loof


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Huwelijksregister 's Gravenhage Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Archief: Huwelijksregister
    Inventarisnr.: Akte 130
    Akteplaats: 's-Gravenhage,ZH,NLD
    Archiefnaam: Haags gemeentearchief
    Huwelijksakte van Bartholomeeus hendrikus Loof en Wilhelmina Alida Johanna van Densen op 22-01-1908 te 's Gravenhage. Naam Densen is op 11-02-1910 door de rechtbank veranderd in van Densen.
    Gebeurtenissen 22 januari 1908

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1908 lag tussen -4,5 °C en -2,5 °C en was gemiddeld -3,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.

Over de familienaam Loof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Martijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud Martijn, "Stamboom Martijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-martijn/I26158.php : benaderd 20 januari 2026), "Bartholomeeus Hendrikcus Loof (1883-????)".