Stamboom Martijn » Nicolaas Franciscus Coppens (1900-1948)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Franciscus Coppens 

Bronnen 1, 2

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Nicolaas Franciscus Coppens

Hij is getrouwd met Neeltje Portegijs.Bronnen 3, 4, 5

Zij zijn op 9 oktober 1930 te Alkmaar, Noord-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Bs Alkmaar
Zij zijn getrouwd op 4 november 1930 te Alkmaar, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.

Bron: Molenaars geslacht Coppens.,

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Franciscus Coppens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Franciscus Coppens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Franciscus Coppens

Nicolaas Franciscus Coppens
1900-1948

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Overlijdensregister 1948 Eidhoven Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Akteplaats: Eindhoven,NB,NLD
    Overlijdens Akte van Nicolaas Franciscus Coppens in Eindhoven op 28 november 1948
    Archiefnaam: Archief Eindhoven
    Archief: Overlijdens Register
    Inventarisnr.: Akte 544
    Gebeurtenissen 28 november 1948
  3. BS Geboorteregister 1900 Boekel Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  4. Akteplaats: Boekel,NB,NLD
    Archiefnaam: Archief Boekel
    Archief: Geboorte Register
    Geboorte Akte van Nicolaas Franciscus Coppens in Boekel op 11 april 1900, inhuis in de Kerkstraat
    Inventarisnr.: Akte 21
    Gebeurtenissen 11 april 1900
  5. Gezinskaart van Nicolaas Coppens 1930 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  6. Akte: Geinskaart Coppens
    Gezinskaart van Nicolaas Franciscus Coppens in Eindhoven met een kind Joanna Maria Coppens uit 1932
    Vergel. datum: 1930
    Achterkant (J/N): n
    Akteplaats: Eindhoven,NB,NLD
    Gebeurtenissen 11 mei 2018
  7. BS Huwelijksregister Bijlage 1930 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  8. Inventarisnr.: Akte 169, Img 759
    Ondertrouw akte van Nicolaas Franciscus Coppen enNeeltje Portegijs in Alkmaar
    Archief: Huw. Register Bijlage
    Archiefnaam: Archief Alknmaar
    Akteplaats: Alkmaar,NH,NLD
    Gebeurtenissen november 1930
  9. BS Huwelijksregister 1930 Alkmaar Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  10. Inventarisnr.: akte 169
    Archiefnaam: Archief Alkmaar
    Akteplaats: Alkmaar,NH,NLD
    Huw. Akte van Nicolaas Franciscus Coppens in Alkmaar op 4 november 1930 met Neeltje Portegijs
    Archief: Huw. Register
    Gebeurtenissen 4 november 1930

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1900 lag rond de 9,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
  • De temperatuur op 4 november 1930 lag tussen 2,4 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
  • De temperatuur op 28 november 1948 lag tussen -5,9 °C en 6,3 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Busongeval te Weerst in de Belgische provincie Luik. Er zijn 24 doden te betreuren.
    • 14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
    • 1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
    • 3 april » De Amerikaanse president Harry S. Truman tekent het Marshallplan.
    • 17 september » Moord op Graaf Bernadotte in Jeruzalem.
    • 4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coppens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coppens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coppens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coppens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Martijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud Martijn, "Stamboom Martijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-martijn/I11837.php : benaderd 24 februari 2026), "Nicolaas Franciscus Coppens (1900-1948)".