Herman Marsman in Apeldoorn » Jenneken Slaghuis (1875-1960)

Persoonlijke gegevens Jenneken Slaghuis 


Gezin van Jenneken Slaghuis

Zij is getrouwd met Derk Jan Wassink.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Jenneken Wassink  1905-1997 
  2. Derk Jan Wassink  1906-1983

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneken Slaghuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneken Slaghuis

Jenneken Slaghuis
1875-1960



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1875 lag rond de 13,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
  • De temperatuur op 21 februari 1960 lag tussen -1,7 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
    • 22 mei » Het zuiden van Chili wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 9,5 op de schaal van Richter. Deze Grote Chileense aardbeving is de sterkste ooit gemeten.
    • 20 juni » De Mali-federatie, bestaande uit Mali en Senegal, wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 1 augustus » De Republiek Dahomey wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 19 augustus » Koude Oorlog - in Moskou wordt Gary Powers, de piloot van het neergehaalde Amerikaanse U-2 vliegtuig, door de Sovjet-Unie veroordeeld tot 3 jaar gevangenisstraf + 7 jaar werkkamp voor spionage.
    • 19 augustus » Lancering van Spoetnik 5 met als opvarenden de honden Belka en Strelka.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Slaghuis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slaghuis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slaghuis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slaghuis (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Herman Marsman, "Herman Marsman in Apeldoorn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marsman/I1113.php : benaderd 27 januari 2026), "Jenneken Slaghuis (1875-1960)".