Stamboom Marree » Gerrit Hendrik Rentzenbrink (1936-2010)

Persoonlijke gegevens Gerrit Hendrik Rentzenbrink 


Gezin van Gerrit Hendrik Rentzenbrink

Hij is getrouwd met Wilhelmina Catharina Lorrier.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1958 te Amsterdam, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Hendrik Rentzenbrink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Hendrik Rentzenbrink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Hendrik Rentzenbrink

Gerrit Hendrik Rentzenbrink
1936-2010

1958

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 januari 1936 lag tussen 3,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
      • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
      • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
      • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
      • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • De temperatuur op 12 februari 1958 lag tussen 5,7 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
      • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
      • 7 mei » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Nederlands Guyana of Suriname tot Bisdom Paramaribo.
      • 9 september » Bisschopswijding van Joannes van Dodewaard, Nederlands bisschop-coadjutor van Haarlem.
      • 17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.
      • 28 september » Bisschopswijding van Karol Wojtyła, hulpbisschop van Krakau, door aartsbisschop Eugeniusz Baziak van Lviv in Oekraïne, apostolisch administrator van Krakau.
    • De temperatuur op 18 februari 2010 lag tussen 1,0 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 3 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de derde keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
      • 31 mei » De Israëlische marine valt een konvooi boten met hulpgoederen en activisten van de Free Gaza Movement aan dat op weg was naar de Gazastrook. Bij deze onderschepping vallen negen doden.
      • 3 juni » In het vredegerecht bij het Justitiepaleis in Brussel schiet een man tijdens de zitting een vrederechter en een griffier dood. Nog dezelfde avond wordt de dader opgepakt aan het Warandepark in Brussel.
      • 12 augustus » Desi Bouterse wordt geïnaugureerd als president van Suriname.
      • 30 september » De regering van Ecuador kondigt de staat van beleg af, nadat honderden agenten president Rafael Correa hadden bestookt met traangas en water toen hij ze in de hoofdstad Quito probeerde toe te spreken.
      • 14 december » De Italiaanse regering van Silvio Berlusconi overleeft met 314 stemmen tegen 311 een vertrouwensstemming in de Camera dei deputati. Meteen daarop breken in Rome zware rellen uit waarbij negentig gewonden vallen, waaronder vijftig politieagenten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » J. Max Bond Jr. (73), Amerikaans architect
    • 2009 » Snooks Eaglin (73), Amerikaans bluesmuzikant
    • 2009 » Viking Björk (90), Zweeds hartchirurg
    • 2009 » Franz Marischka (90), Oostenrijks regisseur
    • 2009 » John Kanzius (64), Amerikaans uitvinder
    • 2010 » John Babcock (109), Canadees Eerste Wereldoorlogveteraan

    Over de familienaam Rentzenbrink


    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I9825.php : benaderd 25 februari 2026), "Gerrit Hendrik Rentzenbrink (1936-2010)".