Stamboom Marree » Dina Maree (1915-2005)

Persoonlijke gegevens Dina Maree 


Gezin van Dina Maree


Notities over Dina Maree

Beste Ar Ook ik ben ontzettend geinteresseerd naar de familie van mijn moeders kant. ik heb diversen oude documenten cq uitreksels van mijn voorouders ( de vader en moeder van mijn moeder, Dina Maree geb. te Utrecht op 18-10-1915 overleden teSchoonhoven op 28 november 2005 )...Mijn vader is Wilhelmus Martinus de Bont geb. 18-8-1913 te Waalwijk , ik had ook nog een broer Lucardus de Bont geb. 15-11-1943 te Mijdrecht overleden op 1-10-2000 te Etten Leur) zo uit mijn hoofd weet ik even niet wat ik allemaal heb maar kan dat uitzoeken tzt ook een oude aanstelling van mijn opa bij de Ned. spoorwegen en ook div. overlijdens kaarten.
zoals ik al eerder las kan je de naam Maree op diversen manieren schrijven wat ik weet van mijn moeder moet er op de eerste e een streepje staan Marée maar vroeger namen ze het niet zo nauw dus alle varianten op deze naam kunnen verwant zijn aan elkaar op de een of andere manier. Ik vind het heel leuk dat jij een boek aan het samenstellen bent en hoorde van dit alles via een nicht van mij super hoor
ook weet ik van mijn moeder dat de Maree's oorspronkelijk uit Frankrijk afkomstig zijn maar door de periode van de Hugo genoten moesten vluchten naar andere oorden mijn moeder vertelde ook dat we eigenlijk van adel zijn... de Franse tak dan denk ik)weet jij hier wat meer van misschien?
Hoop wat van je te horen!!!
groetjes Elly de Bont uit Schoonhoven
Elly de Bont ( Elisabeth), 31-10-2010 12:07

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dina Maree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dina Maree

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dina Maree

Dirk Maree
1833-1914
Johannes Maree
1872-> 1939

Dina Maree
1915-2005


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 oktober 1915 lag tussen 4,2 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 28 november 2005 lag tussen -2,2 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (33%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 20 maart » Bjørn Einar Romøren verbreekt het wereldrecord schansspringen, hij behaalt een afstand van 239 meter.
      • 7 april » Andreas Grassl alias Pianoman wordt door de politie in Sheerness (Kent; Engeland) opgepakt, terwijl hij er verward en gekleed in een nat pak door de straten dwaalde.
      • 29 mei » De Europese Grondwet wordt bij een referendum door de Franse kiezers bij een opkomst van meer dan 70% verworpen: 55% tegen, 45% voor.
      • 12 augustus » Ludwig-Holger Pfahls, Duits politicus en hoge ambtenaar, wordt wegens belastingsontduiking in eerste aanleg tot 2 jaar en drie maanden gevangenisstraf veroordeeld.
      • 8 oktober » Een zware aardbeving treft Pakistan.
      • 27 oktober » Het grootste vliegtuig ter wereld, de Antonov An-225, landt voor de eerste keer in Nederland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Maree

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maree.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maree.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maree (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I7872.php : benaderd 2 januari 2026), "Dina Maree (1915-2005)".