Stamboom Marree » Christina Margaretha Van Lieshout (1868-1902)

Persoonlijke gegevens Christina Margaretha Van Lieshout 

  • Zij is geboren op 3 juli 1868 in Beverwijk.
    Kind Christina Margaretha van Lieshout
    Vader Pieter Christiaanzoon van Lieshout
    Moeder Johanna Knapen

    Plaats Beverwijk
    Geboortedatum 03-07-1868

    Beverwijk

    Kennemerland Beverwijk Akte Jaar 1868 Nummer 69
    Tijdstip: 19:00
  • Registratie van geboorte op 5 juli 1868.Bron 1
  • Woonachtig: Begijnesteeg, Beverwijk.
    bij geboorte
  • Zij is overleden op 8 november 1902 in Haarlem, zij was toen 34 jaar oud.
    Overledene Christina Margaretha van Lieshout , 34
    Vader Pieter van Lieshout
    Moeder Johanna Knapen
    Echtgenoot/echtgenote Gerrit Kooijman

    Plaats Haarlem
    Datum overlijden 08-11-1902 (Haarlem)

    Beverwijk

    Kennemerland Haarlem Akte Jaar 1902 Nummer 1040
  • Registratie van overlijden op 8 november 1902.Bron 2
  • Een kind van Pieter Van Lieshout en Johanna Knapen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 februari 2012.

Gezin van Christina Margaretha Van Lieshout

Zij is getrouwd met Gerrit Kooijman.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1894 te Beverwijk, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 358.20
Gemeente: Beverwijk
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 15
Datum: 10-05-1894
Bruidegom Gerrit Kooijman
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: Wilmis
Bruid Christina Margaretha van Lieshout
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Beverwijk
Vader bruidegom Jan Kooijman
Moeder bruidegom Maria Wempe
Vader bruid Pieter Christiaanszoon van Lieshout
Moeder bruid Johanna Knapen
Nadere informatie beroep Bg.: schipper; beroep vader Bg.: kastelein; beroep vader Bd.: bierbottelaarsknecht

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Margaretha Van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Margaretha Van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Margaretha Van Lieshout

Christina Margaretha Van Lieshout
1868-1902

1894

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord Hollands Archief: gem. Beverwijk, geb. akte nr. 69
    2. Noord Hollands Archief: gem. Haarlem, ovl. akte nr. 1040
    3. Noord Hollands Archief: gem. Beverwijk, huw. akte nr. 15

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1868 lag rond de 18,6 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
      • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
      • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
      • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
      • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
    • De temperatuur op 10 mei 1894 lag rond de 13,2 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 8 november 1902 lag tussen 6,6 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Lieshout


    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I7348.php : benaderd 7 januari 2026), "Christina Margaretha Van Lieshout (1868-1902)".