Stamboom Marree » Joannes Leeuwenkamp (1873-1957)

Persoonlijke gegevens Joannes Leeuwenkamp 

  • Hij is geboren op 10 augustus 1873 in Hoogland.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 590
    Gemeente: Hoogland
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 47
    Aangiftedatum: 11-08-1873
    Kind Joannes Leeuwenkamp
    Geslacht: M
    Geboortedatum: 10-08-1873
    Geboorteplaats: Hoogland
    Vader Jan Leeuwenkamp
    Moeder Jannetje Hofman
  • Registratie van geboorte op 11 augustus 1873.Bron 1
  • Hij is overleden op 27 januari 1957 in Leeuwarden, hij was toen 83 jaar oud.
  • Een kind van Jan Leeuwenkamp en Jannetje Hofman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 november 2024.

Gezin van Joannes Leeuwenkamp

Hij is getrouwd met Antonia Veltmeijer.

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1915 te Soest, hij was toen 41 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 254
Gemeente: Soest
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 24
Datum: 09-07-1915
Bruidegom Joannes Leeuwenkamp
Leeftijd: 41
Geboorteplaats: Hoogland
Bruid Antonia Veltmeijer
Leeftijd: 19
Geboorteplaats: Hilversum
Vader bruidegom Jan Leeuwenkamp
Moeder bruidegom Jannetje Hofman
Vader bruid Antonie Veltmeijer
Moeder bruid Antonia van Ouwerkerk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Leeuwenkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Leeuwenkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Leeuwenkamp

Joannes Leeuwenkamp
1873-1957

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Utrechts Archief: gem. Hoogland, geb. akte nr. 47
  2. Utrechts Archief: gem. Soest, huw. akte nr. 24

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 augustus 1873 lag rond de 16,1 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 9 juli 1915 lag tussen 11,1 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
  • De temperatuur op 27 januari 1957 lag tussen 2,6 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
    • 25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
    • 16 mei » Encycliek Invicti Athletae van Paus Pius XII over de Heilige Andrea Bobola.
    • 5 juli » Introductie van de eerste Fiat 500, exact 50 jaar later gevolgd door de introductie van de nuevo 500
    • 16 juli » Bij Biak, Nieuw-Guinea verongelukt KLM-vlucht 844, de Neutron, kort na het opstijgen. 58 van de 68 mensen aan boord komen om.
    • 14 november » Vliegramp Bussum.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leeuwenkamp


De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I7217.php : benaderd 11 januari 2026), "Joannes Leeuwenkamp (1873-1957)".