Stamboom Marree » Alida Helena Wilhelmina Van Iterson (1869-1949)

Persoonlijke gegevens Alida Helena Wilhelmina Van Iterson 

  • Zij is geboren op 29 oktober 1869 in Meeteren.
    Tijdstip: 10:00
  • Registratie van geboorte op 30 oktober 1869.Bron 1
  • Zij is overleden op 24 maart 1949 in Utrecht, zij was toen 79 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 1221
    Inventarisnr: 1847
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 767
    Aangiftedatum: 26-03-1949
    Overledene Alida Helena Wilhelmina van Iterson
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 24-03-1949
    Leeftijd: 79
    Overlijdensplaats: Utrecht
    Vader Nelis van Iterson
    Moeder Christina Smits
    Partner Johannes van Lunsen
    Relatie: weduwe van
  • Registratie van overlijden op 26 maart 1949.Bron 2
  • Een kind van Nelis Van Iterson en Christina Smits
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 mei 2011.

Gezin van Alida Helena Wilhelmina Van Iterson

Zij is getrouwd met Johannes Van Lunsen.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1894 te Utrecht, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 481
Inventarisnr: 304
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 298
Datum: 20-06-1894
Bruidegom Johannes van Lunsen
Leeftijd: 29
Geboorteplaats: Wijk bij Duurstede
Bruid Alida Helena Wilhelmina van Iterson
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Geldermalsen
Vader bruidegom Johannes Michiel van Lunsen
Moeder bruidegom Cornelia Pikker
Vader bruid Nelis van Iterson
Moeder bruid Christina Smits

Kind(eren):

  1. Willem Van Lunsen  1895-1895
  2. Cornelis Van Lunsen  1900-1901
  3. Johannes Van Lunsen  1906-1908
  4. Jan Van Lunsen  1910-1934

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Helena Wilhelmina Van Iterson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Helena Wilhelmina Van Iterson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Helena Wilhelmina Van Iterson


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. fam. search: gem. Geldermalsen, akte nr. 78, image 227 van 601
  2. Utrechts Archief: gem. Utrecht, ovl. akte nr. 767
  3. Utrechts Archief: gem. Utrecht, huw. akte nr. 298

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1869 lag rond de 6,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
  • De temperatuur op 20 juni 1894 lag rond de 13,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
  • De temperatuur op 24 maart 1949 lag tussen 3,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Ezra Pound krijgt de eerste Bollingen Prize in poetry (Bollingen prijs voor gedichten) van de Bollingen Foundation en de Yale-universiteit.
    • 2 maart » Kapitein James Gallagher voltooide de eerste non-stop vlucht rond de aarde.
    • 31 maart » Newfoundland wordt deel van Canada.
    • 12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Iterson


De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I5437.php : benaderd 4 maart 2026), "Alida Helena Wilhelmina Van Iterson (1869-1949)".