Stamboom Marree » Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel (1887-1960)

Persoonlijke gegevens Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel 

  • Zij is geboren op 16 juli 1887 in Utrecht.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 132
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 1586
    Aangiftedatum: 18-07-1887
    Kind Helena Anthonia Johanna van den Heuvel
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 16-07-1887
    Geboorteplaats: Utrecht
    Vader Hendrik Adrianus van den Heuvel
    Moeder Johanna van der Ven
  • Registratie van geboorte op 18 juli 1887.Bron 1
  • Zij is overleden op 4 maart 1960 in Utrecht, zij was toen 72 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 1221-1
    Inventarisnr: 1999
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 524
    Aangiftedatum: 05-03-1960
    Overledene Helena Anthonia Johanna van den Heuvel
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 04-03-1960
    Leeftijd: 73
    Overlijdensplaats: Utrecht
    Vader Hendrik Adrianus van den Heuvel
    Moeder Johanna van der Ven
    Partner Jacobus David Christiaan Brecheisen
    Relatie: gehuwd
    Nadere informatie eerder gehuwd met Marinus Johannes van Schaik
  • Registratie van overlijden op 5 maart 1960.Bron 2
  • Een kind van Hendrik Adrianus Van Den Heuvel en Johanna Van Der Ven
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 februari 2012.

Gezin van Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel

Zij is getrouwd met Marinus Johannes Van Schaik.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1912 te Utrecht, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 528
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 9
Datum: 10-01-1912
Bruidegom Marinus Johannes van Schaik
Leeftijd: 34
Geboorteplaats: Utrecht
Bruid Helena Anthonia Johanna van den Heuvel
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Utrecht
Vader bruidegom Cornelis van Schaik
Moeder bruidegom Hendrika van Straten
Vader bruid Hendrik Adrianus van den Heuvel
Moeder bruid Johanna van der Ven

Kind(eren):

  1. Johanna Maria Van Schaik  ± 1916-1918


Notities over Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 356
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 593
Datum: 04-08-1926
Bruidegom Jacobus David Christiaan Brecheisen
Leeftijd: 36
Geboorteplaats: Utrecht
Bruid Helena Anthonia Johanna van den Heuvel
Leeftijd: 39
Geboorteplaats: Utrecht
Vader bruidegom David Christiaan Brecheisen
Moeder bruidegom Johanna Hendrika Plieger
Vader bruid Hendrik Adrianus van den Heuvel
Moeder bruid Johanna van der Ven
Nadere informatie Bd weduwe van Marinus Johannes van Schaik

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel

Maria Wevers
1820-1900

Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel
1887-1960

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Utrechts Archief: gem. Utrecht, geb. akte nr. 1586
    2. Utrechts Archief: gem. Utrecht, ovl. akte nr. 524
    3. Utrechts Archief: gem. Utrecht, huw. akte nr. 9

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juli 1887 lag rond de 20,4 °C. De winddruk was 29 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
      • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • De temperatuur op 10 januari 1912 lag tussen -0,1 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
      • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • De temperatuur op 4 maart 1960 lag tussen 4,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 29 februari » De oude stad Agadir in Marokko wordt verwoest door twee aardbevingen. Alhoewel de kracht beperkt is (5,7 op de schaal van Richter), blijft vrijwel geen steen op de andere. 15.000 mensen verliezen het leven.
      • 27 juni » Chemische synthese van chlorofyl door Robert Woodward.
      • 30 juni » Ondertekening van de onafhankelijkheidsakte van Congo door Patrice Lumumba en Gaston Eyskens.
      • 5 september » Bokser Clement Quartey behaalt de zilveren medaille in de klasse tot 63,5 kilogram bij de Olympische Spelen in Rome en wint daarmee de allereerste plak uit de olympische geschiedenis van zijn West-Afrikaanse vaderland Ghana.
      • 30 september » The Flintstones, een Amerikaanse animatieserie, wordt voor het eerst op televisie uitgezonden in de Verenigde Staten.
      • 7 december » Ivoorkust wordt onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Den Heuvel


    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I4953.php : benaderd 10 januari 2026), "Helena Anthonia Johanna Van Den Heuvel (1887-1960)".