Stamboom Marree » Antonius Lambertus Heurkens (1886-1957)

Persoonlijke gegevens Antonius Lambertus Heurkens 

  • Hij is geboren op 17 januari 1886 in Sambeek.
    Kind Antonius Lambertus Heurkens
    Geslacht m
    Vader Gerardus Heurkens
    Moeder Johanna Meulepas
    Soort registratie geboorteakte
    Aktenummer 5
    Plaats Sambeek
    Datum geboorte 17-01-1886
    Periode 1886
    Deel Geboorteregister Sambeek 1886
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 6933
  • Registratie van geboorte op 17 januari 1886.Bron 1
  • Hij is overleden op 16 november 1957 in Grave, hij was toen 71 jaar oud.
  • Een kind van Gerardus Heurkens en Johanna Meulepas
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 november 2024.

Gezin van Antonius Lambertus Heurkens

Hij is getrouwd met Antoinette Theodora De Wit.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1919 te Maurik, hij was toen 33 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gelders Archief
Algemeen Toegangnr: 0207
Inventarisnr: 9098
Gemeente: Maurik
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 4
Datum: 19-02-1919
Bruidegom Antonius Lambertus Heurkens
Leeftijd: 33
Geboorteplaats: Sambeek
Bruid Antoinette Theodora de Wit
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Maurik
Vader bruidegom Gerardus Heurkens
Moeder bruidegom Johanna Meulepas
Vader bruid Bastiaan de Wit
Moeder bruid Willemina Lamers
Nadere informatie beroep bg.: landbouwer; beroep bruid: zonder beroep; beroep vader bg.: geen beroep vermeld; beroep moeder bg.: zonder beroep; beroep vader bd.: landbouwer; beroep moeder bd.: geen beroep vermeld

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Lambertus Heurkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Lambertus Heurkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Lambertus Heurkens

Antonius Lambertus Heurkens
1886-1957

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BHIC: gem. Sambeek, geb. akte nr. 5
  2. Gelders Archief: gem. Maurik, huw. akte nr. 4

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 januari 1886 lag rond de 1,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 19 februari 1919 lag tussen -0,5 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
  • De temperatuur op 16 november 1957 lag tussen 4,2 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
    • 6 maart » Ghana wordt onafhankelijk.
    • 17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
    • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
    • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
    • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heurkens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heurkens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heurkens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heurkens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I4921.php : benaderd 17 januari 2026), "Antonius Lambertus Heurkens (1886-1957)".