Stamboom Marree » Melisje Hendriks (1705-????)

Persoonlijke gegevens Melisje Hendriks 

  • Zij is geboren in Apeldoorn-Wenum.
  • Ze werd gedoopt op 6 september 1705 in Apeldoorn.
  • Zij is overleden in .
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 januari 2012.

Gezin van Melisje Hendriks

Zij is getrouwd met Beernt Everts Buitenhuis.

Ze zijn in de kerk getrouwd FEB 1727 BC te Vaassen (G).

Beernt Everts Buitenhuis, geboren te Apeldoorn-Wenum (GE), gedoopt op 08-01-1693 te Apeldoorn (GE), overleden circa 1747.

Gehuwd voor de kerk ---02-1727 te Vaassen (GE) (geref.) met

17 Melisje Hendriks, geboren te Apeldoorn-Wenum (GE), gedoopt (NG) op 06-09-1705 te Apeldoorn (GE).

Uit dit huwelijk:

1. Evert Berendsen, gedoopt (geref.) op 10-04-1740 te Apeldoorn (GE) (zie 8 op blz. 1).

2. Hendrina Berends, geboren te Apeldoorn-Wenum (GE), gedoopt (NG) op 27-10-1743 te Apeldoorn (GE).

Ondertrouwd op 05-02-1768 te Vaassen (GE), gehuwd voor de kerk op 24-jarige leeftijd op 27-02-1768 te Vaassen (GE) (NG), * hij j.m.van Vaassen ; zij j.d. van Wenum onder Apeldoorn. Echtgenoot is Hendrik Jansen, 28 jaar oud, gedoopt op 31-01-1740 te Vaassen (GE), zoon van Jan Hendriksen en Maria Willems.

Kind(eren):

  1. Evert Berendsen  1740-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Melisje Hendriks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Melisje Hendriks

Melisje Hendriks
1705-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Hendriks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hendriks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hendriks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hendriks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I4849.php : benaderd 3 januari 2026), "Melisje Hendriks (1705-????)".