Stamboom Marree » Hendrik Hermanus Heere (1890-1920)

Persoonlijke gegevens Hendrik Hermanus Heere 

  • Hij is geboren op 8 februari 1890 in Wijk aan Zee en Duin (Beverwijk).
    Kind Hendrik Hermanus Heere
    Vader Jan Heere
    Moeder Cecilia Numan

    Plaats Wijk aan Zee
    Geboortedatum 08-02-1890

    Wijk aan Zee en Duin

    Kennemerland Wijk aan Zee Akte Jaar 1890 Nummer 9
  • Registratie van geboorte op 8 februari 1890.Bron 1
  • Hij is overleden op 24 januari 1920 in Wijk aan Zee en Duin (Beverwijk), hij was toen 29 jaar oud.
    Overledene Hendrik Hermanus Heere , 29 jr
    Vader Jan Heere
    Moeder Cecilia Numan
    weduwe/weduwnaar Maria van Eerden

    Plaats Wijk aan Zee
    Datum overlijden 24-01-1920 (Wijk Aan Zee En Duin)

    Wijk aan Zee en Duin

    Kennemerland Wijk aan Zee Akte Jaar 1920 Nummer 4
  • Registratie van overlijden op 24 januari 1920.Bron 2
  • Een kind van Jan Heere en Cecilia Numan
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 juni 2011.

Gezin van Hendrik Hermanus Heere

Hij is getrouwd met Maria Van Eerden.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1918 te Wijk aan Zee en Duin (Beverwijk), hij was toen 28 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 358.142
Gemeente: Wijk aan Zee en Duin
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 11
Datum: 29-05-1918
Bruidegom Hendrik Hermanus Heere
Leeftijd: 28
Geboorteplaats: Wijk aan Zee en Duin
Bruid Maria van Eerden
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Wijk aan Zee en Duin
Vader bruidegom Jan Heere
Moeder bruidegom Cecilia Numan
Vader bruid Johannes van Eerden
Moeder bruid Anthonia Pirovano
Nadere informatie beroep Bg.: tuinder; beroep vader Bg.: tuinder; beroep vader Bd.: tuinder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Hermanus Heere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Hermanus Heere

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Hermanus Heere

Jan Heere
1854-1939
Cecilia Numan
1853-1931

Hendrik Hermanus Heere
1890-1920

1918

Maria Van Eerden
1891-> 1935


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord Hollands Archief: gem. Wijk aan Zee en Duin, geb. akte nr. 9
    2. Noord Hollands Archief: gem. Wijk aan Zee en Duin, ovl. akte nr. 4
    3. Noord Hollands Archief: gem. Wijk aan Zee en Duin, huw. akte nr. 11

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1890 lag rond de -2,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
      • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • De temperatuur op 29 mei 1918 lag tussen 5,2 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
      • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
      • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
      • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
      • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
      • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • De temperatuur op 24 januari 1920 lag tussen -0,8 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1878 » Martin Buber, Oostenrijks-Israëlisch godsdienstfilosoof († 1965)
    • 1878 » Willem Hesselink, Nederlands voetballer († 1973)
    • 1880 » Franz Marc, Duits schilder († 1916)
    • 1889 » Siegfried Kracauer, Duits schrijver, journalist, socioloog, cultuurcriticus en filmtheoreticus († 1966)
    • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
    • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heere

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heere.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heere.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heere (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I4597.php : benaderd 2 maart 2026), "Hendrik Hermanus Heere (1890-1920)".