Stamboom Marree » Theodorus Wilhelmus Hagen (1897-1947)

Persoonlijke gegevens Theodorus Wilhelmus Hagen 


Gezin van Theodorus Wilhelmus Hagen

Hij is getrouwd met Wilhelmina Klaver.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1920 te Bussum, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 28
Gemeente: Bussum
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 146
Datum: 03-11-1920
Bruidegom Theodorus Wilhelmus Hagen
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Ankeveen
Bruid Wilhelmina Klaver
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Blaricum
Vader bruidegom Jacobus Hagen
Moeder bruidegom Hendrika Theodora Besemer
Vader bruid Pieter Klaver
Moeder bruid Jansje Machielse
Nadere informatie beroep bg.: brievenbesteller; beroep vader bd.: boomkweker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Wilhelmus Hagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Wilhelmus Hagen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Wilhelmus Hagen

Jacobus Hagen
1864-1914

Theodorus Wilhelmus Hagen
1897-1947

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord Hollands Archief: gem. Ankeveen, geb. akte nr. 3
    2. Noord Hollands Archief: gem. Bussum, huw. akte nr. 146

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 januari 1897 lag rond de 1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
      • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
    • De temperatuur op 3 november 1920 lag tussen -2,5 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
      • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
      • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
      • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
      • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
      • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • De temperatuur op 12 januari 1947 lag tussen 1,1 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
      • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
      • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hagen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hagen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hagen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hagen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I4368.php : benaderd 13 januari 2026), "Theodorus Wilhelmus Hagen (1897-1947)".