Stamboom Marree » Willem Van Baggem (1901-)

Persoonlijke gegevens Willem Van Baggem 

  • Hij is geboren op 18 juni 1901 in Utrecht.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 311
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 518
    Datum: 21-08-1901
    Bruidegom Willem van Baggem
    Leeftijd: 26
    Geboorteplaats: Utrecht
    Bruid Petronella Geertruida van Gorkum
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: Utrecht
    Vader bruidegom Johannes van Baggem
    Moeder bruidegom Jacoba Johanna Ghijsen
    Vader bruid Hendrik van Gorkum
    Moeder bruid Johanna de Winter
    Nadere informatie Erkenning 1 do. Heintje Johanna, Utrecht 19.07.1897 - 1zn. Willem, Utrecht 18.06.1901.
  • Een kind van Willem Van Baggem en Petronella Geertruida Van Gorkum
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 september 2012.

Gezin van Willem Van Baggem

Hij is getrouwd met Wilhelmina Anthonia Veerman.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1924 te Utrecht, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 353
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 557
Datum: 18-06-1924
Bruidegom Willem van Baggem
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Utrecht
Bruid Wilhelmina Anthonia Veerman
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Utrecht
Vader bruidegom Willem van Baggem
Moeder bruidegom Petronella Geertruida van Gorkum
Vader bruid Antonie Hendrik Veerman
Moeder bruid Aaltje Marree

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Van Baggem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Van Baggem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Van Baggem

Willem Van Baggem
1901-????

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Utrechts Archief: gem. Utrecht, huw. akte nr. 557

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1901 lag tussen 3,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 18 juni 1924 lag tussen 14,3 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Baggem


De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I289.php : benaderd 15 januari 2026), "Willem Van Baggem (1901-)".