Stamboom Marree » Geertruida Dina Euphemia Van Buggenum (1933-1934)

Persoonlijke gegevens Geertruida Dina Euphemia Van Buggenum 

  • Zij is geboren op 17 juni 1933 in Wijk aan Zee en Duin (Beverwijk).
    Gegevens van persoonskaart vader
  • Zij is overleden op 28 februari 1934 in Wijk aan Zee en Duin (Beverwijk).
    Overledene Geertruida Dina Euphemia van Buggenum , 8 mnd
    Vader Theodorus Hendrikus van Buggenum
    Moeder Johanna Maria Catharina Laurentia Burger

    Plaats Wijk aan Zee
    Datum overlijden 28-02-1934 (Wijk Aan Zee En Duin)
    (wonende aan de Hoflanderweg)

    Wijk aan Zee en Duin

    Kennemerland Wijk aan Zee Akte Jaar 1934 Nummer 8
  • Registratie van overlijden op 28 februari 1934.Bron 1
  • Een kind van Theodorus Hendrikus Van Buggenum en Johanna Maria Catharina Laurentia Burger
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 december 2011.

Gezin van Geertruida Dina Euphemia Van Buggenum

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Dina Euphemia Van Buggenum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Dina Euphemia Van Buggenum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Dina Euphemia Van Buggenum


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord Hollands Archief: gem. Wijk aan Zee en Duin, ovl. akte nr. 8

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juni 1933 lag tussen 7,6 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 16,3 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
      • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • De temperatuur op 28 februari 1934 lag tussen -1,2 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
      • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
      • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
      • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
      • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Buggenum


    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I1971.php : benaderd 11 januari 2026), "Geertruida Dina Euphemia Van Buggenum (1933-1934)".