Stamboom Marree » Anthonia Maria Van Weel (1866-1867)

Persoonlijke gegevens Anthonia Maria Van Weel 

  • Zij is geboren op 21 oktober 1866 in Wijk bij Duurstede.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 765
    Gemeente: Wijk bij Duurstede
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 88
    Aangiftedatum: 22-10-1866
    Kind Anthonia Maria van Weel
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 21-10-1866
    Geboorteplaats: Wijk bij Duurstede
    Vader Geurt van Weel
    Moeder Anthonia Hendrica Weijman
  • Registratie van geboorte op 22 oktober 1866.Bron 1
  • Zij is overleden op 13 september 1867 in Wijk bij Duurstede.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 1237
    Gemeente: Wijk bij Duurstede
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 58
    Aangiftedatum: 13-09-1867
    Overledene Anthonia Maria van Weel
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 13-09-1867
    Leeftijd: 0
    Overlijdensplaats: Wijk bij Duurstede
    Vader Geurt van Weel
    Moeder Anthonia Hendrica Weijman
    Partner
  • Registratie van overlijden op 13 september 1867.Bron 2
  • Een kind van Geurt Van Weel en Anthonia Hendrica Weijman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 augustus 2009.

Gezin van Anthonia Maria Van Weel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthonia Maria Van Weel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anthonia Maria Van Weel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anthonia Maria Van Weel

Hester Wammes
1820-1894

Anthonia Maria Van Weel
1866-1867


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Utrechts Archief: gem. Wijk bij Duurstede, geb. akte nr. 88
    2. Utrechts Archief: gem. Wijk bij Duurstede, ovl. akte nr. 58

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 oktober 1866 lag rond de 15,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
      • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
      • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
      • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
      • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.
    • De temperatuur op 13 september 1867 lag rond de 20,5 °C. Er was 8 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
      • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Weel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Weel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Weel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Weel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I13178.php : benaderd 12 januari 2026), "Anthonia Maria Van Weel (1866-1867)".