Stamboom Marree » Anna Cornelia Van Trier (1888-1941)

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia Van Trier 

  • Zij is geboren op 30 december 1888 in Tilburg.
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1888
    Code TLB_G_1888
    Periode register 1888
    Aktenummer 1137
    Plaats geboorte Tilburg
    Datum geboorte 30-12-1888
    Kind Anna Cornelia van Trier
    Kind geslacht v
    Vader Peter Cornelis van Trier
    Moeder Anna Maria Francisca Jansen
  • Registratie van geboorte op 30 december 1888.Bron 1
  • Zij is overleden op 29 november 1941 in Utrecht, zij was toen 52 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 463
    Inventarisnr: 761
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 2197
    Aangiftedatum: 01-12-1941
    Overledene Anna Cornelia van Trier
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 29-11-1941
    Leeftijd: 52
    Overlijdensplaats: Utrecht
    Vader Peter Cornelis van Trier
    Moeder Anna Maria Franciscus Jansen
    Partner Nicolaas de Groot
    Relatie: gehuwd met
  • Registratie van overlijden op 1 december 1941.Bron 2
  • Een kind van Peter Cornelis Van Trier en Anna Maria Francisca Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2010.

Gezin van Anna Cornelia Van Trier

Zij is getrouwd met Nicolaas De Groot.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1926 te Utrecht, zij was toen 37 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 356
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 342
Datum: 19-05-1926
Bruidegom Nicolaas de Groot
Leeftijd: 33
Geboorteplaats: Utrecht
Bruid Anna Cornelia van Trier
Leeftijd: 37
Geboorteplaats: Tilburg
Vader bruidegom Nicolaas de Groot
Moeder bruidegom Theodora Carbo
Vader bruid Peter Cornelis van Trier
Moeder bruid Anna Maria Francisca Jansen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia Van Trier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Cornelia Van Trier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia Van Trier

Anna Cornelia Van Trier
1888-1941

1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaalarchief Tilburg: geb. akte nr. 1137
  2. Utrechts Archief: gem. Utrecht, ovl. akte nr. 2197
  3. Utrechts Archief: gem. Utrecht, huw. akte nr. 342

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1888 lag rond de 3,1 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 19 mei 1926 lag tussen 0,4 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
    • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
  • De temperatuur op 29 november 1941 lag tussen -2,4 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
    • 14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
    • 13 april » Neutraliteitsovereenkomst wordt getekend tussen de Sovjet-Unie en Japan.
    • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.
    • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
    • 26 december » Winston Churchill spreekt als eerste Britse premier het Amerikaanse Congres toe.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Trier


De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I12071.php : benaderd 12 maart 2026), "Anna Cornelia Van Trier (1888-1941)".