Stamboom Marree » Aaltje Maria De Ruiter (1904-> 1955)

Persoonlijke gegevens Aaltje Maria De Ruiter 

  • Zij is geboren op 5 augustus 1904 in Monnickendam.
  • Zij is overleden na 1955.
    * Aaltje Maria de Ruiter. Ik heb haar ouders (nog) niet kunnen achterhalen, maar in een overzicht van alle geborenen in M'dam vanaf 1812 wordt gemeld dat ze (geen datum) vertrokken is naar Den Bosch.
    afz. Charles (XXXXX@XXXX.XXX)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2012.

Gezin van Aaltje Maria De Ruiter

Zij is getrouwd met Jan Rensenbrink.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1929 te Amsterdam, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.2;fol.43v
Datum: 13-02-1929
Bruidegom Jan Rensenbrink
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Aaltje Maria de Ruiter
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Monnickendam
Vader bruidegom Nicolaas Hermanus Rensenbrink
Moeder bruidegom Johanna de Moes
Vader bruid Jacob de Ruiter
Moeder bruid Stijntje Bien
Nadere informatie Echtscheiding 16-06-1955.;beroep Bg.:chauffeur;beroep vader Bg.:havenarbeider;beroep vader Bd.:koopman

Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 16 juni 1955 te Amsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Maria De Ruiter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Maria De Ruiter

Aaltje Maria De Ruiter
1904-> 1955

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Noord Hollands Archief: gem. Amsterdam, huw. akte nr. reg.2;fol.43v

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1904 lag tussen 13,3 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
  • De temperatuur op 13 februari 1929 lag tussen -15,7 °C en -3,8 °C en was gemiddeld -10,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Ruiter


De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I10452.php : benaderd 9 januari 2026), "Aaltje Maria De Ruiter (1904-> 1955)".