Stamboom Marleen » Geertruid Anthonisdr van Schonenberg (± 1470-????)

Persoonlijke gegevens Geertruid Anthonisdr van Schonenberg 

  • Zij is geboren rond 1470.

Gezin van Geertruid Anthonisdr van Schonenberg

Zij is getrouwd met Anthonis van Lockhorst.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Jan van Lockhorst  ± 1490-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruid Anthonisdr van Schonenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruid Anthonisdr van Schonenberg

Geertruid Anthonisdr van Schonenberg
± 1470-????


Jan van Lockhorst
± 1490-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Schonenberg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marleen van Amerongen, "Stamboom Marleen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marleen/I343.php : benaderd 18 januari 2026), "Geertruid Anthonisdr van Schonenberg (± 1470-????)".