Stamboom Mark de Jong » Salomon III van Poher (835-874)

Persoonlijke gegevens Salomon III van Poher 

  • Hij is geboren in het jaar 835.
  • Titel: Koning van Bretagne
  • Hij is overleden in het jaar 874, hij was toen 39 jaar oud.

Gezin van Salomon III van Poher

Hij heeft/had een relatie met Wimbritt NN.


Kind(eren):

  1. Hervé van Maine  871-955 

Voorouders (en nakomelingen) van Salomon III van Poher

Salomon III van Poher
835-874



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Poher


De publicatie Stamboom Mark de Jong is opgesteld door M. de Jong (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. de Jong, "Stamboom Mark de Jong", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mark-de-jong/I5421.php : benaderd 23 januari 2026), "Salomon III van Poher (835-874)".