Stamboom Mark de Jong » Rorich I (Rorigon) van Maine (775-839)

Persoonlijke gegevens Rorich I (Rorigon) van Maine 

  • Hij is geboren in het jaar 775.
  • Titel: 819-839 Graaf van Rennes
  • Hij is overleden in het jaar 839, hij was toen 64 jaar oud.

Gezin van Rorich I (Rorigon) van Maine

Hij had een relatie met Rotrudis der Franken.


Kind(eren):

  1. Bilchildis van Maine  820-???? 
  2. Rorich II van Maine  808-865 

Voorouders (en nakomelingen) van Rorich I (Rorigon) van Maine

Rorich I (Rorigon) van Maine
775-839



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Maine


De publicatie Stamboom Mark de Jong is opgesteld door M. de Jong (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. de Jong, "Stamboom Mark de Jong", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mark-de-jong/I5153.php : benaderd 13 januari 2026), "Rorich I (Rorigon) van Maine (775-839)".