Stamboom Mark de Jong » Aukje Douwes (1751-????)

Persoonlijke gegevens Aukje Douwes 


Gezin van Aukje Douwes

Zij is getrouwd met Sies Wiegers Wijnstra.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1775 te Opsterland, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacob Sietses Wijnstra  1775-1830 

Voorouders (en nakomelingen) van Aukje Douwes

Aukje Douwes
1751-????

1775

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Douwes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Douwes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Douwes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Douwes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mark de Jong is opgesteld door M. de Jong (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. de Jong, "Stamboom Mark de Jong", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mark-de-jong/I2485.php : benaderd 11 januari 2026), "Aukje Douwes (1751-????)".