Marcipont - Hens - Helsen - Horemans » Ludovicus Helsen (1876-????)

Persoonlijke gegevens Ludovicus Helsen 

  • Hij is geboren op 8 februari 1876 in Nijlen (2560, Antwerpen).Bron 1
    Gegevens van de akte nr. 717389880Print deze akte
    ProjectBurgerlijke stand - Regio Kempen en provincie Antwerpen
    Type akteBurgerlijke Stand / Geboorteakte
    GemeenteNijlen
    InhoudsomschrijvingGeboorteakte
    Aktedatum08-02-1876
    OpmerkingenTafel: 426
    Bladnr: NLN-1876-FS18-765
    Personen op deze akte
    Kind
    NaamLudovicus Helsen
    Geboortedatum/Plaats08-02-1876 geboren te Nijlen
    Vader
    NaamJoannes Baptista Helsen
    Moeder
    NaamMaria Grootjans
  • De biologische ouders zijn Joannes Baptista Helsen en Maria Grootjans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 november 2019.

Gezin van Ludovicus Helsen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovicus Helsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludovicus Helsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovicus Helsen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://arch.arch.be

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1876 lag rond de -0,6 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1862 » Charles Doudelet, Vlaams kunstschilder († 1938)
    • 1872 » Juan Abad, Filipijns toneelschrijver († 1932);
    • 1878 » Martin Buber, Oostenrijks-Israëlisch godsdienstfilosoof († 1965)
    • 1878 » Willem Hesselink, Nederlands voetballer († 1973)
    • 1880 » Franz Marc, Duits schilder († 1916)
    • 1889 » Siegfried Kracauer, Duits schrijver, journalist, socioloog, cultuurcriticus en filmtheoreticus († 1966)

    Over de familienaam Helsen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Helsen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Helsen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Helsen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D. Marcipont, "Marcipont - Hens - Helsen - Horemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marcipont/I8748.php : benaderd 18 februari 2026), "Ludovicus Helsen (1876-????)".