Marcipont - Hens - Helsen - Horemans » Maria Rosalia Helsen (1891-????)

Persoonlijke gegevens Maria Rosalia Helsen 

  • Zij is geboren op 21 augustus 1891 in Tongerlo (2260, Antwerpen).Bron 1
    Gegevens van de akte nr. 748847288Print deze akte
    ProjectBurgerlijke stand - Regio Kempen en provincie Antwerpen
    Type akteBurgerlijke Stand / Geboorteakte
    GemeenteTongerlo
    InhoudsomschrijvingGeboorteakte
    Aktedatum21-08-1891
    OpmerkingenTafel: 442
    Bladnr: TGL-1891-FS05-008
    Personen op deze akte
    Kind
    NaamMaria Rosalia Helsen
    Geboortedatum/Plaats21-08-1891 geboren te Tongerlo
    Vader
    NaamEduardus Ludovicus Helsen
    Moeder
    NaamJosephina Baelus
  • De biologische ouders zijn Eduardus Ludovicus Helsen en Josephina Baelus
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2019.

Gezin van Maria Rosalia Helsen

Zij is getrouwd met Franciscus Tobias Vaneyck.

Zij zijn getrouwd op 30 december 1911 te Tongerlo (2260, Antwerpen), zij was toen 20 jaar oud.Bron 1

Gegevens van de akte nr. 790691944Print deze akte
ProjectBurgerlijke stand - Regio Kempen en provincie Antwerpen
Type akteBurgerlijke Stand / Huwelijksakte
GemeenteTongerlo
InhoudsomschrijvingHuwelijksakte
Aktedatum30-12-1911
OpmerkingenTafel: 443
Bladnr: TGL-1911-H27,H28
Personen op deze akte
Bruid
NaamMaria Rosalia Helsen
Geboortedatum/Plaats21-08-1891 geboren te Tongerlo
Bruidegom
NaamFranciscus Tobias Vaneyck
Geboortedatum/Plaats17-09-1886 geboren te Geel
Vader bruidegom
NaamLudovicus Vaneyck
Moeder bruidegom
NaamMaria Catharina Verboven
Vader bruid
NaamEduardus Ludovicus Helsen
Moeder bruid
NaamJosephina Baelus

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Rosalia Helsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Rosalia Helsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Rosalia Helsen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://arch.arch.be

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 augustus 1891 lag rond de 14,1 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 30 december 1911 lag tussen 3,1 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Helsen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Helsen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Helsen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Helsen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D. Marcipont, "Marcipont - Hens - Helsen - Horemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marcipont/I6563.php : benaderd 10 februari 2026), "Maria Rosalia Helsen (1891-????)".