Marcipont - Hens - Helsen - Horemans » Victor Franciscus Van Rompaey (1887-????)

Persoonlijke gegevens Victor Franciscus Van Rompaey 


Gezin van Victor Franciscus Van Rompaey

Hij is getrouwd met Rosalia Van Loy.

Zij zijn getrouwd.Bron 1

Gegevens van de akte nr. 796983504Print deze akte
ProjectBurgerlijke stand - Regio Kempen en provincie Antwerpen
Type akteBurgerlijke Stand / Huwelijksakte
GemeenteHerentals
InhoudsomschrijvingHuwelijksakte
Aktedatum24-04-1914
OpmerkingenTafel: 490
Bladnr: HRT-1914-H26,H27
Personen op deze akte
Bruid
NaamRosalia Van Loy
Geboortedatum/Plaats23-04-1891 geboren te Tongerlo
Bruidegom
NaamVictor Franciscus Van Rompaey
Geboortedatum/Plaats29-03-1887 geboren te Pulle
Vader bruidegom
NaamLouis Frans Van Rompaey
Moeder bruidegom
NaamSophia Van Den Heurck
Vader bruid
NaamCarolus Van Loy
Moeder bruid
NaamLucia Laureys

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Victor Franciscus Van Rompaey?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Victor Franciscus Van Rompaey

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Victor Franciscus Van Rompaey

Victor Franciscus Van Rompaey
1887-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://arch.arch.be

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1887 lag rond de 5,9 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rompaey


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D. Marcipont, "Marcipont - Hens - Helsen - Horemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marcipont/I5391.php : benaderd 11 februari 2026), "Victor Franciscus Van Rompaey (1887-????)".