Stamboom Mara » Jacoba van den Heuvel (1917-1981)

Persoonlijke gegevens Jacoba van den Heuvel 


Gezin van Jacoba van den Heuvel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van den Heuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba van den Heuvel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van den Heuvel

Jacoba van den Heuvel
1917-1981


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 februari 1917 lag tussen -1,1 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
    • De temperatuur op 26 september 1981 lag tussen 10,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Buckingham Palace kondigt de verloving aan van Prins Charles en Diana Frances Spencer
      • 25 maart » De Spaanse politie vindt de ontvoerde FC Barcelona-speler Quini in een woonhuis in Zaragoza. De twee daders worden gearresteerd.
      • 2 mei » De Italiaanse atlete Silvana Cruciata vestigt het werelduurrecord atletiek in Rome: in één uur tijd loopt ze 18084 m.
      • 6 oktober » De Egyptisch president Anwar Sadat wordt vermoord.
      • 30 oktober » Lancering van Venera 13, het eerste ruimtetuig dat kleurenfoto's maakt van het oppervlak van Venus.
      • 16 december » In Katowice in Polen wordt een opstand neergeslagen tegen de staat van beleg van het communistische regime. Negen mijnwerkers worden door de oproerpolitie doodgeschoten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Heuvel


    De publicatie Stamboom Mara is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marsel van der Wielen, "Stamboom Mara", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mara/I741.php : benaderd 27 februari 2026), "Jacoba van den Heuvel (1917-1981)".