Stamboom Manning » Geertruida Margaretha Plagge (1922-1924)

Persoonlijke gegevens Geertruida Margaretha Plagge 

  • Zij is geboren oktober 1922 in Odoorn.
  • Zij is overleden op 15 maart 1924 in Odoorn, zij was toen 1 jaar oud.
    Toegangnr: 0167.018
    Inventarisnr: 1924
    Gemeente: Odoorn
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 31
    Aangiftedatum: 17-03-1924
    oud 17 maand
  • Een kind van Hendrik Plagge en Maria Helena Manning
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 maart 2004.

Gezin van Geertruida Margaretha Plagge

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Margaretha Plagge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Margaretha Plagge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Margaretha Plagge

Anna Block
1847-1928

Geertruida Margaretha Plagge
1922-1924


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 maart 1924 lag tussen -1,7 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
      • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
      • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
      • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
      • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Plagge

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Plagge.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Plagge.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Plagge (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Manning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerhard Manning, "Stamboom Manning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-manning/I123.php : benaderd 1 januari 2026), "Geertruida Margaretha Plagge (1922-1924)".