Stamboom Mandos » Antonius Maria Eykens (1920-2012)

Persoonlijke gegevens Antonius Maria Eykens 

  • Hij is geboren op 17 september 1920 in Tilburg Nederland.
  • Hij is overleden op 9 juni 2012 in Tilburg Nederland, hij was toen 91 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juli 2012.

Gezin van Antonius Maria Eykens

Hij is getrouwd met Mathea Louisa Mandos.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)


Notities over Antonius Maria Eykens

Beroep secretaris werkgevers organisatie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Maria Eykens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Maria Eykens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 september 1920 lag tussen 9,9 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
  • De temperatuur op 9 juni 2012 lag tussen 11,3 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Voetballer Matías Suárez van RSC Anderlecht neemt in het Casino-Kursaal in Oostende de Belgische Gouden Schoen 2011 in ontvangst.
    • 16 mei » Het Nederlands voetbalelftal onder 17 prolongeert in Ljubljana de Europese titel. Oranje verslaat de leeftijdgenoten uit Duitsland na strafschoppen (5-4). Na de reguliere speeltijd was de eindstand 1-1.
    • 31 mei » Het Rwanda Tribunaal veroordeelt oud-minister van Jeugdzaken Callixte Nzabonimana tot levenslang wegens genocide. Hij riep tijdens de volkenmoord in 1994 openlijk op om Tutsi's te vermoorden.
    • 9 september » Serena Williams wint voor de vierde maal in haar carrière de US Open. De Amerikaanse is in de finale met 6-2, 2-6, 7-5 te sterk voor de Wit-Russische Viktoryja Azarenka. Het is Williams' vijftiende grandslamzege.
    • 27 oktober » Opening van de Friends Arena, een multifunctioneel sportstadion, gelegen in Solna, Zweden.
    • 5 november » Voor de kust van het Zuid-Afrikaanse Port Elizabeth duikt een bultrugwalvis vlak voor een visserboot op en landt na een forse duik pardoes op het schip. Die raakt zwaar beschadigd, drie vissers raken gewond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1918 » Chaim Herzog, president van Israël († 1997)
  • 1919 » Hendrik Entjes, Nederlands taalkundige en hoogleraar († 2006)
  • 1920 » Toki Horváth, Hongaars violist en orkestleider († 1971)
  • 1920 » Carlo Cibrino, Deens straatartiest († 2009)
  • 1921 » Bob Verstraete, Nederlands acteur († 1993)
  • 1921 » Virgilio Barco, Colombiaans diplomaat en president († 1997)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eykens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eykens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eykens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eykens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mandos is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans Mandos, "Stamboom Mandos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mandos/I1005.php : benaderd 22 februari 2026), "Antonius Maria Eykens (1920-2012)".