Stamboom Makkinga » Johan Luttekes (1899-????)

Persoonlijke gegevens Johan Luttekes 


Gezin van Johan Luttekes

Hij is getrouwd met Geertruida Vlastuin.

Zij zijn getrouwd op 15 december 1938 te Zeist, hij was toen 39 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Luttekes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Luttekes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Luttekes

Dina Makkinga
1822-1911

Johan Luttekes
1899-????

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 december 1938 lag tussen 2,3 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 3,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
      • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
      • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
      • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.

    Over de familienaam Luttekes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luttekes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luttekes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luttekes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sylvia Beuker-Makkinga, "Stamboom Makkinga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-makkinga/I628.php : benaderd 25 januari 2026), "Johan Luttekes (1899-????)".