Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 oktober 2018.
Gezin van Johanna Cornelia Lut (Hooft)
Notities over Johanna Cornelia Lut (Hooft)
Geb. 18-02-1910 Johanna Cornelia LUT ?, het geb.geg. en -akte zijn nog niet vrij gegeven. Wel in geb. tafel van 1903 - 1912 is zij vermeld met de naam Hooft.
De temperatuur op 18 februari 1910 lag tussen 5,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 2,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: A.C. van der Niet, "Stamboom Maijer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-maijer/I717.php : benaderd 17 februari 2026), "Johanna Cornelia Lut (Hooft) (1910-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.