Stamboom Maes » Franciscus Anna Sterckx (1930-1969)

Persoonlijke gegevens Franciscus Anna Sterckx 


Gezin van Franciscus Anna Sterckx

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1953 te Turnhout, Antwerpen, Belgium, hij was toen 22 jaar oud.


Notities over Franciscus Anna Sterckx

Begraven op 26 aug 1969 te Vosselaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Anna Sterckx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Anna Sterckx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Anna Sterckx


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 november 1930 lag tussen -0,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • De temperatuur op 12 augustus 1953 lag tussen 15,3 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 23,6 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Portugese kolonisten richten op Sao Tomé een bloedbad aan onder de Afrikaanse bevolking.
      • 14 april » Invasie van de Vietminh in Laos.
      • 24 mei » Encycliek Doctor Mellifluus van paus Pius XII over Sint-Bernardus van Clairvaux.
      • 2 juni » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk wordt gekroond tot koningin, de eerste kroning die op televisie wordt uitgezonden.
      • 7 september » Nikita Chroesjtsjov leider van de Communistische partij in de Sovjet-Unie.
      • 25 oktober » Voor de eerste keer wordt een voetbalwedstrijd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Voor de rechten van Nederland-België betaalt de NTS vijfhonderd gulden aan de KNVB. Nederland telt dertigduizend televisietoestellen.
    • De temperatuur op 22 augustus 1969 lag tussen 11,0 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 12,3 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Het laatste publieke concert van The Beatles op het dak van het gebouw van Apple Records. Het concert wordt door de politie afgebroken.
      • 5 juni » De Tupolev Tu-144 doorbreekt als eerste passagiersvliegtuig de geluidsbarrière.
      • 20 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk.
      • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
      • 24 augustus » De eerste aflevering van Kapitän Harmsen wordt uitgezonden.
      • 15 november » In Washington protesteren 250.000 mensen tegen de Vietnamoorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sterckx

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sterckx.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sterckx.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sterckx (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Maes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frank Maes, "Stamboom Maes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-maes/I3268.php : benaderd 14 januari 2026), "Franciscus Anna Sterckx (1930-1969)".