Stamboom Maes » Augustinus Joannes Geudens (1864-????)

Persoonlijke gegevens Augustinus Joannes Geudens 


Gezin van Augustinus Joannes Geudens

Hij is getrouwd met Constantia Maria Lauwers.

Zij zijn getrouwd op 9 januari 1896 te Lichtaart, Antwerpen, Belgium, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Augustinus Joannes Geudens

Geboren Grootrees om 1:30 h

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augustinus Joannes Geudens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Augustinus Joannes Geudens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Augustinus Joannes Geudens

Jacobus Meeus
1805-????

Augustinus Joannes Geudens
1864-????

1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 december 1864 lag rond de 2,8 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
      • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
      • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
      • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
      • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.
      • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).
    • De temperatuur op 9 januari 1896 lag rond de -1,0 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Geudens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geudens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geudens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geudens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Maes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frank Maes, "Stamboom Maes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-maes/I3195.php : benaderd 9 januari 2026), "Augustinus Joannes Geudens (1864-????)".