Hij is getrouwd met Elisabeth van Doens.
Zij zijn getrouwd in het jaar 1381 te Poortugaal, hij was toen 31 jaar oud.
Kind(eren):
Kinderen
1. Beije Beijens, ovl. na 1429
2. Doedijn Beijensz, geb. ca. 1378, Poortugaal, Zuid-Holland, NLD , ovl. vóór 11 sep 1452, Poortugaal, Zuid-Holland, NLD
---------------------------
In 1395 en 1396 is Beije pachter van land bij Poortugaal. Het betreft hier de strook grond langs de dijk tussen Poortugaal en Deijffel dat hij pachtte van Zweder van Abcoude, Heer van Putten.
Verder wordt hij vermeld als leenman van Putten, stichter van een memorie in de Vernelle Hoek. Hij stichtte deze memorie samen met zijn moeder.
--------------------
In 1395/6 werd Beye Beyensgenoemd als leenman van Zweder van Abcoude Heer van Putten, van wie hij een stuk land in pacht had langs de dijk tussen Poortugaal en Deyssel.
Stichtte met zijn moeder een memorie in de Vernelle Hoek, tr. ± 1381 Lijsbeth die met haar zoon Beije Beijensz een memorie stichtte.
--------------------------------------------------------------------
Persoonlijke gegevens Beijen Beijensz van Doens
Hij is geboren rond 1344 in Poortugaal.
Hij is overleden 1408 in Poortugaal.
Gezin van Beijen Beijensz van Doens
Hij is getrouwd met Elisabeth Nn 1381 te Poortugaal.
Kind(eren):
Doen Beijensz van Doens ± 1376-1452
Beyen Beyensz is overleden voor vrijdag 8 juni 1408. Pachter van land bij Poortugaal(1395,1396), leenman van Putten, stichter van een memorie in de Vernelle Hoek. Stichtte de memorie met zijn moeder. Hij heeft in 1395 en 1396 vanZweder van ABCOUDE, Heer van Putten,de strook grond langs de dijk tussen Poortugaal en Deijffel in pacht.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Beijen Beijensz. van Driel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1381 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Elisabeth van Doens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.