Stamboom Lustig » Gijsbert Spilt (1917-1994)

Persoonlijke gegevens Gijsbert Spilt 


Gezin van Gijsbert Spilt

Hij is getrouwd met Adriana Poot.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1946 te Rotterdam, hij was toen 29 jaar oud.

gijsbert beroep predikant 1950 ermelo
klaaswaal-ermelo-utrecht-ede

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert Spilt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbert Spilt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert Spilt


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 november 1917 lag tussen 4,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • De temperatuur op 21 november 1946 lag tussen 7,4 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting JOVD.
      • 5 mei » De eerste Nationale Bevrijdingsdag.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
      • 15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.
      • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
    • De temperatuur op 23 februari 1994 lag tussen -2,3 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Eerste vrouw tot priester gewijd in de Church of England.
      • 21 maart » Het laatste Nederlandse lichtschip, de Noord Hinder, wordt vervangen door een automatische boei.
      • 25 maart » De laatste Amerikaanse troepen vertrekken uit Somalië.
      • 21 augustus » Bij het neerstorten van een Marokkaans passagiersvliegtuig komen alle 44 inzittenden, onder wie 16 buitenlanders, om het leven. Het toestel verongelukt tien minuten na het opstijgen in de buurt van de stad Agadir.
      • 4 november » De Verenigde Naties kondigen aan de vredestroepen in Somalië terug te trekken bij gebrek aan de noodzakelijke veiligheid voor de humanitaire missie.
      • 30 december » De leider van de populistische Vrijheidspartij in Oostenrijk (FPÖ), Jörg Haider, kondigt plannen aan voor de vorming van een volksbeweging, die de macht van de twee grote partijen, de socialisten en de Oostenrijkse Volkspartij, moet breken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Vivien Leigh, Brits actrice († 1967)
    • 1914 » Arno Nicolaï, Nederlands architect en stedenbouwkundige († 2001)
    • 1916 » Edmund Hlawka, Oostenrijks wiskundige († 2009)
    • 1920 » Douglass North, Amerikaans econoom († 2015)
    • 1920 » Robert Drinan, Amerikaans rechtsgeleerde, predikant, politicus en mensenrechtenactivist († 2007)
    • 1920 » Theo van Gogh, Nederlands verzetsstrijder († 1945)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Spilt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spilt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spilt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spilt (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lustig is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Lustig/Huizen, "Stamboom Lustig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig/I8511.php : benaderd 5 januari 2026), "Gijsbert Spilt (1917-1994)".