Stamboom Lustig » Pieter Bunschoten (1893-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Bunschoten 


Gezin van Pieter Bunschoten

Hij is getrouwd met Dirkje van der Poel.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1920 te Huizen, hij was toen 27 jaar oud.

pieter tuinman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Bunschoten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Bunschoten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Bunschoten


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 juni 1920 lag tussen 4,9 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
      • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
      • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
      • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
      • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
      • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).

    Over de familienaam Bunschoten


    De publicatie Stamboom Lustig is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Lustig/Huizen, "Stamboom Lustig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig/I6853.php : benaderd 5 januari 2026), "Pieter Bunschoten (1893-????)".