Stamboom Lustig » Gerritje Lustig (1910-2009)

Persoonlijke gegevens Gerritje Lustig 


Gezin van Gerritje Lustig

Zij is getrouwd met Gerrit Jan Kos.

Toestemming voor het huwelijk is 25 mei 1937 verkregen te Huizen.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1937 te Huizen, zij was toen 26 jaar oud.

adres haardstedelaan 56- kos-lustig
gerritje = moeder van gerda van ede-kos op fbook
moeder van gerda trouwd met piet van ede
w de wit str.
tuinders gebroeders.lustig foto.adv.1932

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Lustig?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Lustig

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Lustig

Geurt Lustig
1882-1978

Gerritje Lustig
1910-2009

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 december 1910 lag tussen 6,7 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
      • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 12 juni 1937 lag tussen 14,2 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
      • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • De temperatuur op 3 juli 2009 lag tussen 17,7 °C en 28,9 °C en was gemiddeld 22,2 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Het nieuwe radiostation MNM gaat van start.
      • 7 mei » Judoka Dennis van der Geest kondigt het einde van zijn topsportloopbaan aan.
      • 23 mei » VfL Wolfsburg wordt voor de eerste keer in haar geschiedenis kampioen van Duitsland na een 5-1 winst tegen Werder Bremen
      • 29 mei » Kapitein van het Korps Commandotroepen Marco Kroon wordt geridderd voor de hoogste Nederlandse militaire onderscheiding, de Militaire Willems-Orde der 4e Klasse. Dit is voor het eerst sinds 55 jaar.
      • 15 juni » Ingebruikname van de HSL 4 door de IR-trein tussen station Antwerpen-Centraal en station Noorderkempen (in Brecht). Deze verbinding wordt gereden door een speciale treinsamenstelling, nl. een HLE 13-locomotief in het midden en een M6-stuurstandrijtuig aan elk uiteinde.
      • 29 november » Somalische piraten kapen een Griekse supertanker, de meer dan driehonderd meter lange Maran Centaurus met 28 bemanningsleden aan boord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2007 » Claude Pompidou (94), weduwe van de Franse oud-president Georges Pompidou
    • 2008 » Jan Charisius (82), Nederlands wielrenner, schaatser en sportbestuurder
    • 2008 » Larry Harmon (83), Amerikaans entertainer
    • 2009 » John A. Keel (79), Amerikaans journalist en ufoloog
    • 2009 » Nol Maassen (86), Nederlands ambtenaar en politicus
    • 2010 » Perry Dijkstra (72), Nederlands auteur, acteur en theatermaker

    Over de familienaam Lustig

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lustig.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lustig.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lustig (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lustig is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Lustig/Huizen, "Stamboom Lustig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig/I4728.php : benaderd 25 februari 2026), "Gerritje Lustig (1910-2009)".