Stamboom Lustig » Pieter Knop (1877-1936)

Persoonlijke gegevens Pieter Knop 


Gezin van Pieter Knop

Hij is getrouwd met Hendrikje Moll.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1901 te Huizen, hij was toen 24 jaar oud.

beroep vischventer vishandelaar
adres doolhofstraat 10

Kind(eren):

  1. Aaltje Knop  1902-
  2. Jacob Knop  1903-
  3. Marretje Knop  1907- 
  4. Marcus Knop  1908-
  5. Aartje Knop  1911-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Knop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Knop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Knop

Marcus Knop
1820-1909
Marcus Knop
1847-????

Pieter Knop
1877-1936

1901
Aaltje Knop
1902-????
Jacob Knop
1903-????
Marretje Knop
1907-????
Marcus Knop
1908-????
Aartje Knop
1911-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 november 1901 lag tussen 0,3 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (83%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • De temperatuur op 13 september 1936 lag tussen 10,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
      • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
      • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
      • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Knop

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knop.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knop.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knop (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lustig is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Lustig/Huizen, "Stamboom Lustig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig/I2491.php : benaderd 9 januari 2026), "Pieter Knop (1877-1936)".