Stamboom Lustig » Lijsabet gijsberts Schaap (1730-1789)

Persoonlijke gegevens Lijsabet gijsberts Schaap 

  • Zij is geboren op 29 oktober 1730 in Huijsen.
  • Zij is overleden op 4 mei 1789 in Huijsen, zij was toen 58 jaar oud.
  • Zij is begraven in Graf nr 35.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2019.

Gezin van Lijsabet gijsberts Schaap

Zij is getrouwd met Dirk elbertsz Hoogenbirk.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1759 te Huijsen, zij was toen 28 jaar oud.

overl.aan zware koortsen
adres nr.285
5 kinderen

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijsabet gijsberts Schaap?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lijsabet gijsberts Schaap

Lijsabet gijsberts Schaap
1730-1789

1759

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1730 lag rond de 7,0 °C. Er was 66 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: regen. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1730: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » De opera Artaserse van de Italiaanse componist Leonardo Vinci gaat in première in Rome.
    • 12 juli » Kardinaal Lorenzo Corsini wordt gekozen tot paus Clemens XII.
    • 16 juli » Kroning van paus Clemens XII in Rome.
  • De temperatuur op 4 mei 1789 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
    • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
    • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
    • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
    • 3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.
    • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schaap

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schaap.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schaap.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schaap (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lustig is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert Lustig/Huizen, "Stamboom Lustig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig/I1072.php : benaderd 7 maart 2026), "Lijsabet gijsberts Schaap (1730-1789)".