Stamboom Lustig » Aagje Rebel (1885-????)

Persoonlijke gegevens Aagje Rebel 


Gezin van Aagje Rebel

Zij is getrouwd met Gerrit Spilt.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1909 te Huizen, zij was toen 24 jaar oud.

gerrit groentekweker

opa spilt 1884 kocht 1919 grond in naarden om groente te kweken.
oma ventte dit in huizen
zoon dirk kwam vader helpen enn nam in 1960 de zaak over

??? zoon gerrit 12-03-1959 = 11-08-2024 ?????
eigenaar kwekerij spilt naarderstr. of huizerstraatweg 2 naarden.bussum

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aagje Rebel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aagje Rebel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aagje Rebel

Anna Slokker
1821-????
Dirk Rebel
1851-1925

Aagje Rebel
1885-????

1909

Gerrit Spilt
1884-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 mei 1909 lag tussen 8,1 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
      • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.

    Over de familienaam Rebel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rebel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rebel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rebel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lustig is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Lustig/Huizen, "Stamboom Lustig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig/I10429.php : benaderd 18 januari 2026), "Aagje Rebel (1885-????)".